Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:32:49
Reklamlar  

Gönderen Konu: ABS , AIRBAG HATASI YENİYİM KAFAM ÇOK KARIŞIK.. LÜTFEN YARDIM  (Okunma sayısı 504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onurariman

• Yeni Üye
  • *
Öncelik ile merhaba arkadaşlar 3 ay oldu ilk arabamı alfa 156 mı aldım 2004 model 170 binde yürürü gayet iyi değişen parçası yok arabaya resmen bağlandım hastası oldum çok yakışıklı ilgi odağı ve kırmızı renk hafif yere basık 17.inç jant falan herşey çok güzel lakin son aylarda arıza ışıkları yanmaya başladı haliyle moralim yerlerde  abs , airbag hatası veriyor airbag kabloları koltuğun altındaymış vuruyorum bazen düzeliyor ama şu sıralar sabit en çok sinirimi bozanda abs ışığı arabayı çok sık yıkatıyorum acaba su mu aldı diye düşünüyordum soketleri ama öyle bi belirtide göremedik sol ön lasitğin içindeydi sanırım herneyse bi usta disklerin zayıfladığını değişmesi gerektiğini söylemişti ama alfacı değildi babamda aynısını söylüyor diskler bitik gibi ondan abs yakabilirmiş.. istanbul tarafında iyi güvenilebilir bi usta varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim arabamda hata olmasını istemiyorum belki çok mühim değil çözülür ama moralimi çok bozuyor aracımı çok seviyorum alfa bağımlılık yapıyormuş derlerdi de inanmazdım  teşekkürler şimdiden...
O benim yılanım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi

Öncelik ile merhaba arkadaşlar 3 ay oldu ilk arabamı alfa 156 mı aldım 2004 model 170 binde yürürü gayet iyi değişen parçası yok arabaya resmen bağlandım hastası oldum çok yakışıklı ilgi odağı ve kırmızı renk hafif yere basık 17.inç jant falan herşey çok güzel lakin son aylarda arıza ışıkları yanmaya başladı haliyle moralim yerlerde  abs , airbag hatası veriyor airbag kabloları koltuğun altındaymış vuruyorum bazen düzeliyor ama şu sıralar sabit en çok sinirimi bozanda abs ışığı arabayı çok sık yıkatıyorum acaba su mu aldı diye düşünüyordum soketleri ama öyle bi belirtide göremedik sol ön lasitğin içindeydi sanırım herneyse bi usta disklerin zayıfladığını değişmesi gerektiğini söylemişti ama alfacı değildi babamda aynısını söylüyor diskler bitik gibi ondan abs yakabilirmiş.. istanbul tarafında iyi güvenilebilir bi usta varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim arabamda hata olmasını istemiyorum belki çok mühim değil çözülür ama moralimi çok bozuyor aracımı çok seviyorum alfa bağımlılık yapıyormuş derlerdi de inanmazdım  teşekkürler şimdiden...
O benim yılanım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ariza isiklari sirasiyla yanmasi genel olarak aku ile ilgili sorunu isaret eder, akunuzu olcturun ve azaldiysa yenileyin sorun kalmaz muhtemelen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
ayrica sofor koltugu altindaki kutu abs soketletiriyle ilgili, onu da bi yoklayin, gevseme varsa duzeltin

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurariman

• Yeni Üye
  • *
umarım akü ile alakalıdır ilk ona baktırayım ozaman  kontak açıp kapatıyorum biraz sönüyor sonra tekrar çalışıyor ama bugün sabah 8 de aracıma bindim dışarısı çok soğuktu arıza ışıkları uzun süre yanmadı
abs çalışmıyor ışık yanıkken airbag hatasıda veriyor allah korusun airbagler de çalışmayacak birşey olursa.. cevap için teşekkür ederim

altug.ucar

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ne yaptınız sorun çözüldü mü bilmiyorum ama benzer bir olay benim de başıma geldi zamanında. Akü yeniydi hiç konduramadım ama bir kaç gün servise git gel yaptıktan sora Akü olduğu kesinleşti. Garantiden aküyü değiştirdim hiç problem kalmadı. İkinci bir nokta da ABS ve AirBag bir şekilde bir birine bağlı (sigortaları aynı sanırım) her hangi ciddi bir masrafa girişmeden patlak olmasa dahi sigortayı değiştirin derim.

Seo4Smf Tagleri: yeniyim hatası lütfen kafam karışık aırbag 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.