Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:50:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 alacağım yardım bekliyorum  (Okunma sayısı 146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alfasever156

• Yeni Üye
  • *
156 alacağım yardım bekliyorum
« : 29 Ekim 2017, 00:37:14 »
2 aydır araç almayı düşünüyorum fakat çok araç bakmama rağmen Alfa 156 ya yoğunlaşınca bi tutku oluştu ister istemez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Birkaç ilan paylaşacağım ve sahipleri ile ilgili görüşmelerimden ufak bilgiler yazacağım siz değerli arkadaşların tecrübeleri sayesinde bende bir Alfa sahibi olmak istiyorum hemde en acilinden  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İlan 1
SATILIK 2004 MODEL ALFAROMEO
İlan No: 496610515
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aracı almak üzereydim ekspertize de sokabileceğim söylendi fakat satıcının yanına gitmek için aradığımda aracın rampada çekişten düştüğünü 1. Viteste bile zor gittiğini söyledi. Araç geçen hafta son kullanıcıdan ilandaydı şu anda galeriden gözüküyor ve tramer sorgusunda büyük kazası çıkmadı ve full bir araç arızası nedir masrafı ne kadardır ?

İlan 2
Bak, az önce letgo'da ne buldum! - Alfa Romeo - 156 - 2004 Yilmaz Ercetin tarafından yayınlandı
Araç temiz ve diri, full bir araç sadece km si 260.000 de bu sorun olur mu bu araçlar için birde sahibi airbag ışığının yandığını söyledi ve 350 tl ye onarımı yapıldığını söyledi bu araç için düğünceleriniz

İlan 3
Bak, az önce letgo'da ne buldum! - Sorunsuz ful+ful alfa 156 mahmut aslan tarafından yayınlandı
Polis abimizin aracı hiç plaka değişikliği ve büyük kazası gözükmüyor. Polis abimiz gönül rahatlığıyla ekspertize gidebiliriz dedi. Km si 178bin, tavanda ve bagajda güneş yanığı var düşünceniz nedir

Daha fazla seçenek var ama aradan sivrilenler bunlar.
Gönül istiyor kırmızı yada siyah 2002-2003 içi yeni model olanlardan full+full 😊
Değerli yardımlarınızı bekliyorum

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Alfasever156

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 156 alacağım yardım bekliyorum
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2017, 14:48:51 »
1. İlandaki araç galeriden ilana girmiş idi. Galericiyi aradım durumu anlattım abi gel bak istediğin ekspere sok problem değil dedi. Çekiş problemi olduğu için geçen hafta  almaktan vazgeçtiğimi söyledim. Onun izahınıda “araç sahibi bakım yaptırırken triger setini değiştirmiş  ve  sente ayarlarını  düzgün yapamamışlar  olarak belirtti”
Sen gel bak içine siner kafana yatarsa ekspere sokarsın sente ayarını ben yaptırmadan zaten satamam aracı uygun olmaz dedi. Bu araç çok akşıma yattı. Lütfen fikir verin acil olarak hafta başı aracı almaya niyetliyim.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2017, 20:36:15 »
Sente ayarı mevzuu doğrudur.
Km yüksek ama baktırılıp alınabilir..
Ama yinede 2.el araç alırken çok dikkat etmek lazım..
Piyasada vicdanlı ve dürüst satıcı bulmak zor diyorlar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2017, 20:37:49 »
İlan 3 fena değil..
Detaylı bakmak lazım.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2017, 20:47:39 »
Görünüşü fena olmayıp,mekanik anlamda pestili çıkmış araba çok..
İstediğin kondisyona getirmek için arabaya ödediğin paranın yarısını bir çırpıda harcarsın ama yine de istediğin gibi olmaz..
Moral bozmak gibi olmasın..
12-15 yaş arası araba ister alfa ister başka bir marka olsun masraf yapmak kaçınılmazdır..

« Son Düzenleme: 30 Ekim 2017, 20:52:40 Gönderen: Ferhat_27 »

Alfasever156

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2017, 12:37:36 »
Görünüşü fena olmayıp,mekanik anlamda pestili çıkmış araba çok..
İstediğin kondisyona getirmek için arabaya ödediğin paranın yarısını bir çırpıda harcarsın ama yine de istediğin gibi olmaz..
Moral bozmak gibi olmasın..
12-15 yaş arası araba ister alfa ister başka bir marka olsun masraf yapmak kaçınılmazdır..

Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.
sente ayarı yapılacak olan arabaya yoğunlaştım. kasa olarak ve iç kozmetik olarak çok temiz duruyor.
zaten el sıkışmadan önce dyno dahil detaylı ekspertize sokacağız, bir sorun çıkmazsa nasip olursa alabilirim.

bir diğer araç olan bordo alfa da bir polis abimizin.
o aracın km si daha düşük, görünen tek eksiği deri döşeme değil ve tavan+bagajda güneş yanığı mevcut
çok sorun değil belki ama siyaha odaklanınca hepsi kadro dışı kaldı şimdilik  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

peyzaj44

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2017, 12:40:40 »
eğer bütçenize uyarsa birde bu ilana bakın derim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfasever156

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2017, 23:07:12 »
eğer bütçenize uyarsa birde bu ilana bakın derim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Teşekkürler o kadar yükseğe çıkamam maalesef

Seo4Smf Tagleri: bekliyorum alacağım 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.