Yukarı git

21 Ağustos 2018, 20:28:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: 99 Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive // 07 BOA 78 Modifiksayon  (Okunma sayısı 1321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onurtasbas

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
    • Facebook
Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık 2 ay önce ilk aracım olarak aldığım alfaya aşık oldum diyebilirim. Aracı aldığımda nakit sıkışlığından dolayı 99 model eski kasasını aldım. Sonradan nakit sıkışıklığını çözünce hemen satıp bi üst kasasına ve 2.0 motoruna geçiş yapmayı planlıyorum. Sizinde bildiğiniz üzere ikinci eli biraz yavaş o kadar da olsun. Artık tok satıcı mahiyetinde olduğum için araca biraz görsel olarak modifikasyon yapmak istiyorum. Sizinde fikirlerinizi almak için konu açtım.

İlk olarak düşündüğüm logonun içince bulunan küçük yuvarlakların içine Türk Bayrağı stickeri yapıştırarak aklıma sürekli takılan haç işaretinden kurtulmak istiyorum. Ve çok güzel bi görüntü olacağına eminim.

Daha sonra göğüsü aşağıdaki adreste satılan alimunyum rengi cockpit kaplama yaptıracam.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ondan sonra hemen göğüste ki havalandırma kısmına tam oturacak şekilde navigasyon özelliği bulunan android tablet pc takacam. Arkadan yada camdan herhangi bi destek vermeden göğüse monte edecem ki aracın orjinalinde varmış gibi dursun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 

Hemen ardından aşağıda bulunan adresteki cihazdan takacam. İki koltuğa da .

Ön kaputa ve yan taraflara güzel bi sticker yapıştıracam.

Araç frene basdığında ya da kapılar açıldığında yere aracın logosunu yansıtan ledler ekleyecem. Tabi gene ortada türk bayrağı olacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şimdilik aklıma gelenler bunlar eleştirilere ve önerilere açığım. Yaklaşık 2 hafta sonra yapmaya başlayacam. Yapmadan fikir almak isterim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Yaşamdaki en muhteşem şey zihni genç tutmaktır.

egeozal1

• *
  • 126 Mesajı Toplam
    135 Kere Beğenildi
Bence alfa romeo armasına türk bayrağı itici duracaktır. Benim tavsiyem türk bayrağını aracın arka camına küçük bir boyutta yapıştırın armaları türk bayrağı ile kapatmak hoş bir görüntü elde etmenizi sağlamaz aksine (alınmayın) kro derler. Tanıdığım bazı arkadaşlarla gezerken tr bayrağı yapıştırılmış alfalar hakkında çok kötü yorumları var. Bence orjinale sadık kalın ekran falan herşey olabilir. Fakat türk bayrağı sadece arka cama küçük boyutlarda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ti amo Alfa Romeo...

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Öncelikler Alfa fazla oynanmaya gelmez, ufak ve sade dokunuşlar yeterlidir üstü sizi gerçek Alfacılar gözünde kendini ferrari zanneden şahinden bozma doğan durumuna düşürür.

Logonuz ile oynamayın Alfanın logosu budur bırakın orjinali gibi kalsın makbül olanı budur.

İllede türk bayrağı olsun diyorsanız,

plakaya;

yan çamurluklara;

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

onurtasbas

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
    • Facebook
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Lakin cidden haç işareti çok ciddi şekilde beni arabadan soğutuyor diyebilirim çünkü her sabah direksiyona oturduğumda direk gözüme batıyor. Stickerları takmak elimizde olduğu gibi sökmekte elimizde. En azından bi denemeyi düşünüyorum olmadı önerdiğiniz logolardan takacam.

Yaşamdaki en muhteşem şey zihni genç tutmaktır.

Seo4Smf Tagleri: distinctive modifiksayon 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.