Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:07:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: 96 spider için yardım !!  (Okunma sayısı 1130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erolyonten

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
96 spider için yardım !!
« : 03 Nisan 2014, 01:30:43 »
Yaklaşık 3 yıl önce görür görmez delisi olduğum 96 model 2.0 spider'ı aldım..ilk yıl herşey mükemmeldi, ufak tefek sorunlar hariç beni hiç yormadı.Bir zaman sonra hararet müşürü arızası nedeniyle conta yaktım ve macera başladı:( usta bulmak için çok uğraştım doğru dürüst bi usta bulamadım, uzatmak istmiyorum motor yaktım sonunda.. yaptırdım ama eski randumanı alamıyorum, işim nedeniyle ve maddi imkansızlık nedeniyle çok ilgilenemedim:( kaldı ki çok da anlamıyorum tamir işlerinden o kadar ki motor parçalarını bile bilmem:( 1 yıldır aracım garajda yaatıyor, o kadar uğaştım ki arabadan soğudum.geçen gün garaja girdim ve inanın eski sevgiliyle buluşmak gibiydi..

Şimdi aracımı tamir ettirmek istiyorum ama dedim ya maddi durum pek parlak değil.. en son bulduğum usta (ki alfadan çok ii anlıyor) motorda; fan rezistansı, bujiler ve hatırlamadığım bi kaç şey daha değişmeli.. bi de performansı için bi ayar yapılması (ne ayarıydı unuttum:()

motor dışında yürüyen ve diğer aksamlar çok ii durumda ama iç ve dış görsellerin elden geçmesi lazım..mesela vites topuzu değişmeli müzik tesisatı yenilenmeli kapı kilileri bozuk...

Kısacası arkadaşlar iyi bir ustaya ve en önemlisi uygun fiyata yedek parça temin edebileceğim biryere ihtiyacım var, bursada yaşıyorum,

Siteyi 2 yıldır takip ediyorum ama aracım bozuk olduğundan (itiraf etmek gerekirse efsane spider'a sahip olup hakkını veremediğim hakettiği ilgiyi gösteremedim ve garaja terk ettiğim için sizlerden utandığımdan) aktif olmadım sitede.. benim spider sağlam olsa da etkinliklere ben de katılsam diye az iç geçirmedim:(

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Ynt: 96 spider için yardım !!
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2014, 08:34:52 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Siteyi 2 yıldır takip ediyorum ama aracım bozuk olduğundan (itiraf etmek gerekirse efsane spider'a sahip olup hakkını veremediğim hakettiği ilgiyi gösteremedim ve garaja terk ettiğim için sizlerden utandığımdan) aktif olmadım sitede.. benim spider sağlam olsa da etkinliklere ben de katılsam diye az iç geçirmedim:(
Valla duygulandırdın bizi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Utanılacak ne var yahu, herkesin ayrı bir sıkıntısı var
Öncelikle bu işler doğru ustayı bulmaya bakar,sonra yavaş yavaş yaptırısın veya uğraşılacak gibi değilse maddi imkanlar önemli tabii,elden çıkarmak en mantıklısı olacak senin için  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Durumundan anladığım kadarıyla 3000-3500 gibi bir masraf (motor sağlam ise)tahmin ediyorum   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Daha tecrübeli arkadaşlar var forumda,usta ve yedek parça konusunda yardımcı olacaklardır umarım,geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2014, 08:55:30 Gönderen: Ferhat_27 »

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (04 Nisan 2014, 02:56:50)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2014, 15:06:20 »
Özelden mesaj atıyorum...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

erolyonten

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2014, 20:16:19 »
Teşekkür ediyorum mesajlarınız için, kesin kararlıyım bu arabayı ben yada bi başkası adam edecek, yollarda olacak bu araba..  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

erolyonten 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (04 Nisan 2014, 02:57:11)

okten

• Genel Moderatör
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2014, 21:00:06 »
Buradan devam edebilirsiniz.

159 1.9 JTDm Distinctive

okten 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (04 Nisan 2014, 02:56:39)

redromeo156

• Üye
  • *
  • 24 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2014, 01:01:43 »
bu işin ustası volkan abı prof olarak sıze yardımcı olur

redromeo156 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (04 Nisan 2014, 02:56:55)
Seo4Smf Tagleri: spider 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.