Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:25:06
Reklamlar  

Gönderen Konu: 5x98 18 " gt q2 jant ve çeşitli satılıklar  (Okunma sayısı 262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
5x98 18 " gt q2 jant ve çeşitli satılıklar
« : 17 Eylül 2017, 10:46:53 »
Herkese selam.

147 için aldığım gt q2 jantlarımı başka bir jant almak için satılıktır. Jantlar orjinal, alır almaz orjinal renginde boyaya verdim. 5x98 et 32 8j 18 inç ölçülerinde.Takas sadece 18 inç çok kollu gt jantı ile olur.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

147de duruşu şu şekilde idi

Istediğim fiyat 1400 tl sadece jantlar için.

Üzerinde 225 40 18 Dunlop sportmaxx rt lastikler var. 15 veya 16 üretim olması lazım. Birisini mecburiyetten sıfır olarak değiştim. (400 tl) Onlar içinse 700 tl istiyorum.

Bir başka alfa sahibinden aldığım alpine 20 cm ışıklı kabinli subwoofer. Çok net özelliklerini bilmiyorum ancak performansı gayet yeterli.

Üstteki sub ve bir çift ovali beslemek için kullandığım güçlü küçük bir amfi. Doch power ult 804d dijital class d amfi. 3000 watt çıkış özelliği var. Sıfır aldım bir yıl olmadı kullanalı. Her iki ürün de tamir görmedi sorunları yok.

Sub için istediğim fiyat pazarlıksız 150 tl.

Amfi içinse 350 tl. Sahibinden fiyatlarım daha yüksek. Alfa sahiplerine fiyatım bu. Kar amacı gütmedigim ortada. Kargo alıcıya aittir.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Majo

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Subwoofer ın detaylı resmini koyarmısın paşam? Hatta amplifierin modeli hakkinda bilgi verirsen bi bakayım alabilirim.

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Subwoofer ın detaylı resmini koyarmısın paşam? Hatta amplifierin modeli hakkinda bilgi verirsen bi bakayım alabilirim.

Tabi özelden cep no gönderin fotoğraf çekip koyarım. Subwoofer'ın fiyatlarına baktım hatta sahibindende en ucuz 200 tl'ye var o da durumu hakkında bilgi bile vermemiş. Birebir olarak sub şu ilandaki ürün ile aynı. Hiç bir sorunu yok ve tamir görmedi.

Amfi içinse detaylı bilgi ne yazık ki bulamadım. Ancak 3000w çıkış gücüne sahip olduğunu biliyorum. Çok hakim değilim teknik bilgilerine fakat ciddi alıcıysanız ürünün resmini vs bulup gönderirim. Ona da örnek olarak daha iyi bir fotoğraf olduğu için şu ilandaki ürünün aynısı.

Satılmış olduğu fiyatı ortada. Piyasanın ve aldığım ücretin altında fiyatlar. Ve tamirsiz sorunsuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ayrıca şu anki setup'ımdan daha kuvvetliler fakat ben yüksek ses istemiyorum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: quot 5x98 çeşitli satılıklar 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.