Yukarı git

22 Kasım 2017, 00:30:15
Reklamlar  

Gönderen Konu: 4C - Frankfurt Otomobil Fuarı  (Okunma sayısı 2127 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fiction

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • www.onuruca.com
Ynt: 4C - Frankfurt Otomobil Fuarı
« Yanıtla #15 : 12 Eylül 2013, 02:22:34 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
156 ve ph2 gtv konusunda katılırım ama brera nedir ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ti paket desen neyse de.. GTV'nin de kapı kolları falan 90ların başındaki tasarım artık, çok eski bir görüntüsü var. 8C'ye benzese daha iyi olabilirdi belki ama elektronik gösterge müthiş.. Özellikle race modda çıldırıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Koltuklar harika, ben içinde çok iyi hissederim bunun kesinlikle.. Ben yol hariç hiç bir şeye odaklanılmayacak bi araçta sade bir iç mekanı tercih ederim.
brera italia independent' in içi mükemmel ötesi bence. normal brera' da birkaç işlemle daha güzel hale getirilir.
Birde gtv'de ph2'deki çizgi desenli deri sayesinde kapılar göze kötü gözükmüyor.
2 ay öncesine kadar gtv'ye hep dışardan bakan ve canlı olarak sadece ph1 gören biri olarak gtv' nin kapıları 155 le aynı oldukları için sinir oluyordum fakat şuan bir sorunum yok:)
8c' nin içini de çok beğeniyorum, özellikle orta konsolu , 4c de orta konsol zayıf kalmış, ama tabi kısmet olursa 15 yıl sonra 4c alırım.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 99 GTV 2.0 TS Ph2

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 12 Eylül 2013, 13:10:38 »
İtalia independent çok sınırlı üretim yalnız, 4cnin de daha öyle versiyonları çıkar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ti paketin koltukları farklı olanı o Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 12 Eylül 2013, 16:14:39 »
Gözlerimi alamıyorum.

Seo4Smf Tagleri: otomobil fuarı frankfurt 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.