Yukarı git

22 Kasım 2017, 00:26:59
Reklamlar  

Gönderen Konu: 2017 model full dizel Giulietta mı 2015 model 2.18 coupe mi ?  (Okunma sayısı 668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Giulietta

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
Elma ile armutu kıyaslıyoruz sanki. Tamamen farklı amaçla üretilmiş araçlar.
biri dizel, diğeri benzin. biri hatchback, diğeri coupe. Biri önden çeker, diğeri arkadan.
Yani ihtiyaçlara göre karar vermek gerek.

Bu arada 2.18 coupe bana da güzel görünüyor, sanıyorum giu'dan hevesimi aldığımdan olabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Evet ikisi farklı araçlar ama ben direkt BMW derdim herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

218'in fiyatı ne ki bu arada, kafa kafaya mı geliyorlar ki? Çok sanmıyorum ama...

Giulietta

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Evet ikisi farklı araçlar ama ben direkt BMW derdim herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

218'in fiyatı ne ki bu arada, kafa kafaya mı geliyorlar ki? Çok sanmıyorum ama...

Giulietta sıfırı 125 bin tl full 2.18 in estoril mavisi m paketi 26. binde 121 bin tl

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi

Giulietta sıfırı 125 bin tl full 2.18 in estoril mavisi m paketi 26. binde 121 bin tl

OF!

Hiç değmez direk BMW Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
3 sene giulietta kullanmış biri olarak BMW ve Mercedes ile kıyaslamak otomatikman yanlış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap BMW derim !

altug.ucar

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Bana da çok mantıklı bir karşılaştırma gibi gelmedi doğrusu. Aracımıza muadil bir BMW olsa çoğumuz gider onu alırdık muhtemelen. Bir de şu 125bin TL'lik Giulietta'yı merak ettim doğrusu, Super TCT'ye Lüks Spor Paket II, cam tavan, Hi-Fi, 18" jant, metalik boya, navigasyon, vs ne bulsak koyuyoruz her halde, ona bir indirim yaparlar bence  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

altug.ucar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: muzocan (31 Ekim 2016, 23:29:08)

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Bana da çok mantıklı bir karşılaştırma gibi gelmedi doğrusu. Aracımıza muadil bir BMW olsa çoğumuz gider onu alırdık muhtemelen. Bir de şu 125bin TL'lik Giulietta'yı merak ettim doğrusu, Super TCT'ye Lüks Spor Paket II, cam tavan, Hi-Fi, 18" jant, metalik boya, navigasyon, vs ne bulsak koyuyoruz her halde, ona bir indirim yaparlar bence  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Doğru, asıl bu soruyu soracaktım ben de, unuttum.

Seo4Smf Tagleri: coupe full dizel 2015 2017 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.