Yukarı git

15 Ağustos 2018, 00:16:16
Reklamlar  

Gönderen Konu: 2017 Makyajlı kasa amortisörleri hk  (Okunma sayısı 840 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uraymurat

• Yeni Üye
  • *
2017 Makyajlı kasa amortisörleri hk
« : 28 Aralık 2017, 11:27:44 »
Merhabalar

2017 ( veya 2016 - emin değilim ) son makyajla beraber Giulietta süspansiyonları çok daha iyi hale gelmişti. Benim sorum şu olacak. 2014 aracıma yeni kasa amortisörlerinden takabilir miyim acaba ? Ve gözle görülür bir iyileşme sağlanabilir mi ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

The_gentleman

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 2017 Makyajlı kasa amortisörleri hk
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2017, 12:54:10 »
Son makyajla süspansiyonlarda nasıl bir iyileşme olduğunu sanmıyorum belki sizin bahsettiğiniz spor paket farkı olabilir.
şayet niyetiniz konforuda fazlaca bozmadan yol tutuş iyileştirmesi ise...
Orjinal yaylarınız ile Bilstein B6 derim, yok eğer Pahalı derseniz H&R yay derim.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2017, 12:54:21 »
Bunu ben de merak ediyorum.2014 benim aracim.amortisörler çok sert ve konforsuz.yeni giu yalitim konusunda da çok daha iyiymiş.bizde maşallah yol sesi rüzgar sesi ne ararsan var

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uraymurat

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2017, 14:51:27 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Son makyajla süspansiyonlarda nasıl bir iyileşme olduğunu sanmıyorum belki sizin bahsettiğiniz spor paket farkı olabilir.
Orjinal yaylarınız ile Bilstein B6 derim, yok eğer Pahalı derseniz H&R yay derim.

Yol tutuş iyileşmesinden ziyade konfor anlamında sıkıntım var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sıfır araç test sürüşüne gitmiştim. Bariz bir şekilde daha rahattı araba. Kasislerde vs. daha toktu. Benim aracım 45k km de ve malesef ön takım sesli. Yetkili serviste kontrol ettirmiştim hiçbir sıkıntı olmadığı söylendi.

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2017, 19:29:48 »
2012 Giulietta ile bende tıpkı sizin yaşadığınız konfor sıkıntısı çekiyorum. Havaların soğuması ile birlikte konfor da azalma ve trim seslerde artış olduğu aşikar. Daha tok bir hale getirmeyi bende çok isterdim gerçekten.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2017, 19:59:06 »
Ben yaza doğru lastikleri değiştiricem.yumuşak konforlu bir lastik takarak konforu bir nebze artirmaya çalişicam artik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sertacunal

• Üye
  • *

Yol tutuş iyileşmesinden ziyade konfor anlamında sıkıntım var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sıfır araç test sürüşüne gitmiştim. Bariz bir şekilde daha rahattı araba. Kasislerde vs. daha toktu. Benim aracım 45k km de ve malesef ön takım sesli. Yetkili serviste kontrol ettirmiştim hiçbir sıkıntı olmadığı söylendi.

Test aracı 16 jant progression donanım ise 17 jantla arasında bariz konfor farkı var. Benim test sürüşü yaptığım araç da progression dizeldi. Aldığım 17 jant benzinli modeli. Araba daha sert ve sıkı bir sürüşe sahip. Bendeki araç 2016 MK2 kasa. son makyajdan bir önceki. 2016'nın ikinci yarısında yeni makyaj geldi ama süspansiyon sistemi tamamen aynı. Amortisörlerin yumuşadığı yönünde bir söylenti var ama yabancı forumlara ve okuyabildiğim bütün testlere baktım bundan hiç bahsedilmiyor. Resmi bir açıklama da yok. Yeni kasalarda sadece aracın dışında kozmetik farklar var. Kokpitte de kırmızı olan gösterge içi ekranla klimalardaki rakamlar beyaz ışığa döndü. Aracın dışı için aynı şeyi asla söyleyemem ama içi daha iyi olmuş, daha güncel duruyor. Dışardan bakınca krom ızgaranın gitmesi ve giulitta yazısının değişmesi arabanın yarı klasik görüntüsünü kaybetmesine sebep olmuş

Muratti

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2018, 22:25:23 »
bende 2011 dizel ve yumuşak amortisörlü konforlu sayılır.. bunlar neye göre değişiyor anlamadım..

Seo4Smf Tagleri: kasa makyajlı 2017 amortisörleri 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.