Yukarı git

17 Kasım 2018, 07:11:48
Reklamlar  

Gönderen Konu: 2014>2015 Model Giulietta 5" uconnect Anfi sorunsalı  (Okunma sayısı 1815 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadir_bado

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Merhabalar arkadaşlar ,

Aracımı geçen hafta aldım 2014 model 1.6 JTDM progression plus.

Eski aracımdan söktüğüm Tesisatımı yeni aracıma taktırayım dedim fakat anfi teyp ile uyumsuz çıktı 

Teybin ses çıkışlarına direk olarak anfiyi girince teyp sesi kesiyor. ( Anfim Audison SR4 , direk olarak teyp çıkışlarından sinyal alabiliyor anfim. )

Böyle bir durumla karşılaşma ihtimali için uyarayım dedim.

Sorunun çözümü , Audison 8.9 anfi bağlandı , ve teyp çıkışlarına crossover takıldı.

iyi forumlar herkese.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

bahadir_bado 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: eciftci (28 Nisan 2015, 08:44:24)

alisto

• *
  • 76 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
paylaşım için teşekkürler
Forumu amacına uygun kullananlardansınız. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhabalar arkadaşlar ,

Eski aracımdan söktüğüm Tesisatımı yeni aracıma taktırayım dedim fakat anfi teyp ile uyumsuz çıktı 

Teybin ses çıkışlarına direk olarak anfiyi girince teyp sesi kesiyor. ( Anfim Audison SR4 , direk olarak teyp çıkışlarından sinyal alabiliyor anfim. )

Sorunun çözümü , Audison 8.9 anfi bağlandı , ve teyp çıkışlarına crossover takıldı.

iyi forumlar herkese.

Anfi dönüştürücü almanız lazım google'da bir arayın isterseniz !

bahadir_bado

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Merhabalar arkadaşlar ,

iyi forumlar herkese.

Anfi dönüştürücü almanız lazım google'da bir arayın isterseniz !

Amfi dönüştürücü dediğini aparat deck çevirici, benim aracımda kullandığım ürün ise kendi içerisinde Ses işlemcisi olan bir model Audison Prima Ap 8.9 ve High Level input desteği var.

Siz aracınız 2014 sonrasımıdır ? aracınızda tesisat varmıdır ? ve amfi çevirici ile mi bağladınız ve sorun yaşamadınızmı ?

Lütfen gereksiz yere bu tür bilgiler vermeyelim.

Araştırmalarım sonucu forumlarda belirtilen hoparlör çıkışlarına bir direnç bağlanma zorunluluğu, uconnect eğer kabloda hoparlör yoksa sesi vermiyor böyle bir sorun var.

Seo4Smf Tagleri: sorunsalı 2014gt2015 5quot uconnect anfi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.