Yukarı git


18 Ekim 2018, 20:33:35
Reklamlar  

Gönderen Konu: 2013 Temmuz Dönemi MTV Kampanyaları ve Fırsatları  (Okunma sayısı 3176 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemiltuna

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  14 Ekim 2011, 23:19:44
 • İleti: 514
 • 9 Mesajı Toplam
  12 Kere Beğenildi
1 Temmuz itibariyle malum MTV ödemeleri ve kampanyaları başladı. Bankalar ve kredi kartları kampanyalarını açıklamaya başladı. İşte bazıları

BONUS'A MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİNDE 300 TL'YE KADAR 3 TAKSİT, 300 TL ÜZERİNE 6 TAKSİT!
1 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gelirler.gov.tr'den veya Garanti Bankası internet şubesinden yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 300 TL'ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, Corporate Card, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya ekspres limit dahil değildir. Bonus Flexi, Bonus Genç kampanyaya dahil değildir.


CARD FİNANS

CardFinans'la Motorlu Taşıt Vergisi Ödemelerinize 6 Taksit Fırsatı! 1-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Finansbank Şubeleri ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 6 taksit fırsatından yararlanın! Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50.000 TL'yi aşan ödemeler tek çekim olarak gerçekleştirilecektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır. Kampanyaya bireysel ve ticari banka kartları dahil değildir. Kampanyadan, bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanacaktır. Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

MAXİMUM ve ZİRAAT MAXİMUM

Maximum Kart kullanıcıları Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 'de internet şubesi üzerinden (*) ya da Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek. .

Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz  31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı 20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı 30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir. navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.

VAKIFBANK WORLD

Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 5 Taksit. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 'den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 5 taksitte yansıtılacaktır. Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir. Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 'den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

YapıKredi WORLD
Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınıza 6 taksitle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap'den veya Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, isterseniz de hesabınızı kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya ATM'lerinden ödeyin;
Bosch Car Service'ten ücretsiz check-up, Otostart.com'dan %20'ye varan indirim fırsatı kazanın. 1 - 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 6 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve Albaraka Worldcard'lar dahildir. TEB, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard'lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan taleplerini ilettikleri takdirde 6 taksit uygulanmayacaktır. Bu imkan 31 Temmuz 2013 tarihine kadar geçerlidir. 31 Temmuz 2013 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden gerçekleştiren kart sahipleri, 10 Ağustos 2013 tarihine kadar otostart.com adresine girerek kampanya banner'ından ulaşacakları ortak kampanya sayfasından vergi ödemesini yaptıkları kredi kartlarının ilk 6, son 4 hanesini girerek tüm ürünlerde %20'ye varan indirimden ve 8 taksit imkanından faydalanacaklardır. Her plaka bir kere %20'ye varan indirim alabilecektir. İndirimden yararlanılması için ödemenin Worldcard ile yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM'leri aracılığı ile vadesiz hesaptan ödeme yapan müşterilerimiz de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden %20 indirim alabileceklerdir. Bütün ürünlerde %20 indirim söz konusudur. İnternet Bankacılığı'ndan ödemenin gerçekleştirilmesinden 2 gün sonra araç plakaları sisteme girilerek %20'ye varan indirimli ürün alımı yapılabilmektedir. Bosch Car Service'ten Worldcard sahiplerine özel ücretsiz check up imkanından yararlanmak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Bosch Car Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. Size en yakın Bosch Car Service bayisini öğrenmek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.


HSBC ADVANTAGE

Şimdi HSBC Advantage Kredi Kartı ile motorlu taşıt verginizi 6 taksitte ödeyin. Speedy’den ücretsiz klima performans testi ve klima temizliği kazanın!
Ayrıntılar:
Kampanyadan 1 Temmuz - 10 Ağustos 2013 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartları ile Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Şubelerinden ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 6 eşit taksitte yansıtılacaktır. Kampanya boyunca tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. Speedy'nin sunduğu avantajlar Speedy servisinin bulunduğu illerde 30 Eylül 2013'e kadar geçerli olup bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin ödeme dekontunu Speedy yetkilisine göstermesi gerekmektedir. Speedy servis listesine Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ulaşılabilir. HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.


TEB BONUS

TEB Bonus Card’la Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Tam 6 Taksit Fırsatı!
31 Temmuz 2013 tarihine kadar Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adersinden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2013, 12:29:43 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

  Çevrimdışı
 • Genel Moderatör
 • *
 • Kayıt Tarihi
  30 Ağustos 2012, 13:55:01
 • İleti: 5184
 • 371 Mesajı Toplam
  415 Kere Beğenildi
Ocak ta ödediğim verginin taksidi yeni bitti,2. si geldi(temmuz) demekki yıl boyu ödenecek bu mtv  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap eline sağlık Cemil hocam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


okten

  Çevrimdışı
 • Genel Moderatör
 • *
 • Kayıt Tarihi
  06 Kasım 2011, 16:14:17
 • İleti: 704
 • 23 Mesajı Toplam
  30 Kere Beğenildi
Elinize sağlık, bilgilendirici olmuş..

159 1.9 JTDm Distinctive

Tatmir07

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  17 Ekim 2011, 17:18:44
 • İleti: 3203
 • 89 Mesajı Toplam
  100 Kere Beğenildi
Derli toplu olmuş. Teşekkür ederim Cemil Bey.


mchmct

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  30 Temmuz 2012, 00:57:36
 • İleti: 338
 • 12 Mesajı Toplam
  12 Kere Beğenildi
Gayet faydalı olmuş elinize sağlık.

Antalya

Kutay

  Çevrimdışı
 • Alfista
 • *
 • Kayıt Tarihi
  11 Haziran 2012, 23:10:16
 • İleti: 1039
 • 35 Mesajı Toplam
  53 Kere Beğenildi
emeğine sağlık abi güzel calışma . 

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: kampanyaları 2013 dönemi temmuz fırsatları 
 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.