Yukarı git

22 Kasım 2017, 16:04:47
Reklamlar  

Gönderen Konu: 166 v6 turbo yardım  (Okunma sayısı 2502 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakan

• Yeni Üye
  • *
166 v6 turbo yardım
« : 17 Ağustos 2012, 02:43:16 »
aracın hız göstergesi bazen calışıyor kilometrenin olduğu dijital bölümde yeşil ışık var hiç bişey gözükmüyor  diğer parçalrda sorun yok  bunun sigortalarla alakası olabilirmi .. bide arka cam otomati calışmıyor  ses var hareket yok  yardım lütfen aracı yeni aldım 

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ynt: 166 v6 turbo yardım
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2012, 14:36:56 »
Hoşgeldiniz. Öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız daha iyi olur. Bu şekilde insanlar forumdan sadece "yardım" dileyip gidiyorlar. bu da hoş bir şey değil.

Sanırım aracınızı alırken servise göstermemişsiniz, yoksa oradan bir şeyler söylerlerdi gösterge ve cam hakkında. Bildiğim kadarıyla hız göstergesi ön tekerleklerdeki abs sensöründen bilgi alıyor. Yanlışım da olabilir. Bunlara son yağmurlarda çamur dolmuş falan olabilir (tamamen mantık yürütüyorum şu anda, bildiğimden değil). Abs çalışıyor mu, bunu kontrol ederseniz oradan olup olmadığı anlaşılır en azından.

Arka cam kısmını ise ben anlamadım. Biraz daha açıklayıcı anlatırsanız okuyan kişiler de cevap verebilirler.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2012, 22:37:43 »
Lütfen önce kendinizi tanıtınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hakan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2012, 02:06:19 »
tekrar merhaba adım hakan aracı yeni aldım ve biyere göstermedim zaten araç temiz konu şuki aracın teybi calıştığında hız göstergesi çalışmıyor  hız göstergesi calıstığında radyo bazen acılıp bazen ses vermiyor yolda durduğumda radyo calısıyor hız göstergesi çalıştı sürece radyo sorunlu tamamen çalışmadında radyoda sorun yok çamlarda tutukluk yapma basladı kontakta açılısta bazen geç alıyor ara gaz falan verince bazende tık diye açılıyor tahminime göre aracta şaşivar biyerde elektrik kaca var bence buda aküyü bosaltırmış bazen gec alması bundan dşye düşünüyorum çünkü benden önceki sahibi aküyü yeni değiştirmiş hicte ilgilenmemiş benzin dahi almamıs hep benzin ışığı yanıyormus ve arac benzinli gaz yok ....su an sorunum tamamen bu birde kilometre  saatinin olduğu yer yesil renk görünen bişey yok ...kendini tanıt demişler sitede yeniyim ama burda olup bildiklerimi paylaşmak isterim bundan sonrada alfadan vazgecmem diyebilirim bağımlılık yapan bi arac  yardımı olan arkadaslara şimdiden cook tesekkur ederim bütün paramı araca verdim doru dürüst biyere gidip baktıramıyorum suan servis dediki kapa acar bakarım motor yerinde duruyosa 50tl alırım dedi gerisini siz düşünün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

bora26

• *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2012, 16:11:58 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
tekrar merhaba adım hakan aracı yeni aldım ve biyere göstermedim zaten araç temiz konu şuki aracın teybi calıştığında hız göstergesi çalışmıyor  hız göstergesi calıstığında radyo bazen acılıp bazen ses vermiyor yolda durduğumda radyo calısıyor hız göstergesi çalıştı sürece radyo sorunlu tamamen çalışmadında radyoda sorun yok çamlarda tutukluk yapma basladı kontakta açılısta bazen geç alıyor ara gaz falan verince bazende tık diye açılıyor tahminime göre aracta şaşivar biyerde elektrik kaca var bence buda aküyü bosaltırmış bazen gec alması bundan dşye düşünüyorum çünkü benden önceki sahibi aküyü yeni değiştirmiş hicte ilgilenmemiş benzin dahi almamıs hep benzin ışığı yanıyormus ve arac benzinli gaz yok ....su an sorunum tamamen bu birde kilometre  saatinin olduğu yer yesil renk görünen bişey yok ...kendini tanıt demişler sitede yeniyim ama burda olup bildiklerimi paylaşmak isterim bundan sonrada alfadan vazgecmem diyebilirim bağımlılık yapan bi arac  yardımı olan arkadaslara şimdiden cook tesekkur ederim bütün paramı araca verdim doru dürüst biyere gidip baktıramıyorum suan servis dediki kapa acar bakarım motor yerinde duruyosa 50tl alırım dedi gerisini siz düşünün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ana sayfada "Tanisma" ve "Garaj" bolumleri var. Kendinizi ve aracinizi bu bolumlerde tanitirsaniz tum uyelere ulasmis olursunuz!

Alfa 147 1.6 Dist.MK2

Seo4Smf Tagleri: yardım turbo 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.