Yukarı git

20 Haziran 2018, 19:56:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: 1.6 JTD Distinctive Yakıt Tüketimi  (Okunma sayısı 7726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hero96

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
1.6 JTD Distinctive Yakıt Tüketimi
« Yanıtla #15 : 04 Nisan 2017, 04:43:03 »
Konuyu hortlatayım, aracım 2012 dizel giu ,İstanbul şehir içinde 7.9ortalama tüketim verim var sokak araları genellikle , ancak yine de çok gibi bana, araçta birde yazılım var paşaoğlundan, bakımları filtreleri de Yeni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Şeytan sunar , insan seçer

Kibitzer

• *
  • 66 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Konuyu hortlatayım, aracım 2012 dizel giu ,İstanbul şehir içinde 7.9ortalama tüketim verim var sokak araları genellikle , ancak yine de çok gibi bana, araçta birde yazılım var paşaoğlundan, bakımları filtreleri de Yeni

Gayet normal. Sokak aralarında falan daha aşağısını pek beklemeyin. Çevre yollarına çıkıp 70-90 arası hızlarla gitmeden düşmez kolay kolay. Ben de Halkalı'dan Basın eksprese inene kadar yüksek tüketiyorum, sonrasında orada ve trafik yoksa E5'te düşüyor ortalama tüketim.

hero96

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Evin konumu gereği e-5 nadir çıkıyorum evden sahile sahilden eve gibi oluyor anlicağınız , birde egr iptal , yazılım olduğu için , bu durumun az da olsa yakıtı etkiyeceğini düşünüyorum , ve dpf nin temizliği hakkında net bi fikrim Yok ne durumda olduğuna dair Yani, ilaçlı temizleme mi yoksa bildiğimiz yöntem otobanda 3. Vites 3.5k da sabit mi gideyim,hangisi önerirsiniz

Şeytan sunar , insan seçer

ercagt

• Yeni Üye
  • *
Cumartesi günü 1.6 Dizel aracım ile Edirne'ye gittik. 110 KM sabit ile 4.6 LT/100 KM yaktı.

Zaguda

• Yeni Üye
  • *
Ankara'da en zorlayıcı parkurda kullandığımı düşünüyorum zira Karapınar mahallesinden Tunalı Hilton oteline Çetin Emeç bulvarı üzerinden gidiyorum, malum yokuşlar sıkışıklık, dur kalk derken 6,9lt/100km gibi bir tüketim ortaya çıktı, İstanbul-Ankara otobanda 110-120 civarı çoğunlukla cruise controlde gittim sadece 2-3 dk kadar yüksek hızda kullandım 5.0lt/100km yaktı.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Valla ben sürekli şehiriçi kullaniyorum.ortalama 7.5.çok da umursamiyorum.ne yakiyorsa yaksin.sürüş stilimden taviz veremem

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bpeker

• Yeni Üye
  • *
İstanbul şehir içi ortalamada 7.5 lt. Genellikle Natural modda kullanıyorum.

serdox

• Yeni Üye
  • *
şehir içi karma tüketim..

6,2 lt

dizel otomatik aracm

ozeruzsen

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar merhaba;
Benim aracım İstanbul şehir içinde 100km 8,0 litre yakıyor ve gayet memnunum çok sıkışık trafiklere giriyorum,eyüp beşiktaş mecidiyeköy hattından sabah akşam gidip geliyorum.Bence sizin araçlarınız gayet tasarruflu hiç şikayetçi olmayın. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

julyet9403

• Yeni Üye
  • *
Benim de ilk zamanlar çok dikkatli kullanımım sonucu Ankara içi (Etimesgutun berbat yollarında ki sürekli gaz fren yaptırıyor)5.9 civarıydı şimdilerde ise pek dikkat etmiyorum ve 6.3 civarında geziyor. Biraz düz yola çıkıp sabit gidince hemen geri düşüyor. Yani şehir içi pek 6lt altına inmek mümkün değil.

Seo4Smf Tagleri: distinctive yakıt tüketimi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.