Yukarı git

22 Kasım 2018, 13:54:36
Reklamlar  

Gönderen Konu: 159 la ilgili biriki konu var bakarmisiniz  (Okunma sayısı 724 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ansalfa

• Yeni Üye
  • *
159 la ilgili biriki konu var bakarmisiniz
« : 29 Mayıs 2018, 16:19:45 »
Zamansizliktan sanayiye gidemiyorum
159 1.9 jtdm manuel
Motor %85.. 240 km yi gordum yol olsa daha da gidecek
1. Motor ilk calisirken sarsintili calisiyor, sonrasi normal. motor kulaklarindan diye dusundum ama benzer durum yasayan varmi
2. Ufak cukurlarda bir likirti geliyor rotbalasciya ugradigimda onduzene de bak dedim abi bi sikayetin mi var ki hic bi sikinti yok dedi amortisor dedim patlak vs yok dedi neden olabilir
3. Cd okuyucu ve 10lu cdchanger calismiyor..
Orjinal fabrika cikisi double teyp var.. Ne gibi bi sikinti olabilir..
4. Aracta yazilim var artisi eksisi nedir bilen aydinlatabilirmi
5. Katlanir ayna cok cansiz calisiyor yasayan varmi sebebi ne olabilir degismesi mi lazim yoksa bakimmi
6. Bakimi yaklasti ne onerirsiniz bakima neleri dahil etmeliyim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

yuka

• Yeni Üye
  • *
El cevap;
1. Aynısı bende de var usta kulaklardan dedi, vites değişimlerinde hafiften vuruntu mevcut mu?
2. Viraj demir lastiklerine baktır derim en azından ufaktan büyüğe gidersin.
3. Orijinal cd dene bi istersen onda da yapıyorsa bozuk olduğu kesin anlaşılır.
4. Yazılım yok benim araçta fikrim yok.
5. Dönen mekanizmaya wd 40 sıkabilirsin. Ben bu şekilde hiç dönmeyen aynayı döndürdüm.
6. Motul yağ kullanıyorum ben bir sıkıntı yaşamadım. Standart filtreler harici mazot filtresinin ne zaman değişmediğini bilmiyorsan değiştirmende fayda var.

ansalfa

• Yeni Üye
  • *
Cok hafif bi vuruntu var hocam yarin izin gunum sanayiye gidiyorum bakalim ne diyecekler..

Seo4Smf Tagleri: konu ilgili biriki bakarmisiniz 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.