Yukarı git

24 Kasım 2017, 10:38:34
Reklamlar  

Gönderen Konu: 159 klima sorunu  (Okunma sayısı 238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

volkangndz

• Yeni Üye
  • *
159 klima sorunu
« : 10 Temmuz 2017, 14:24:03 »
Merhaba,

2008 159'da klimayı soğukta çalıştırmak istiyorum ama başaramıyorum. Klima çalışınca motordan gelen sıcak havayı üflüyor. biraz gaza basınca cok az bi ılık hava geliyor ama çok yetersiz. Mesela akşam serinliğinde çalıştırınca biraz olsun soğuk üflüyor ama araba güneşin altında park edilmişse bildiğiniz kalorifer şeklinde çalışıyor klima gazını iki defa değiştim, polen filtresini değiştim. sorun neden kaynaklı olabilir.... birde sorunun kaynaklandığını düşündüğünüz parçanın yerini kaput altında tarif ederseniz sevinirim. Buradaki hiç bir sanayici anlamıyor maalesef.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

ArinFırat

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Ynt: 159 klima sorunu
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2017, 18:46:51 »
klima gazını ölçtürdünüz mü? muhtemelen sorun gazdandır.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: klima 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.