Yukarı git

25 Eylül 2018, 00:24:09
Reklamlar  

Gönderen Konu: 159 Halefi Giulia, Markanın En Zorlu Tasarımı Olacak  (Okunma sayısı 10505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blackeyekenan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Abi benim en cok korktuğum ön taraftaki grüntü nün mito ve giulietta nın kiler gbi olması,, 159 gbi en az bir keskin ve farlara dğruru butun halde olursa süper olurrr, giulittanın arkadan gruntusu mükemmel ama ön tarafff malesefff buyuzden ısınamadım birde iç dizaynnnn malesef sevemedimm, bu model sadece tasarım mı sizcee

Sent from my iPad using Tapatalk HD

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
166 2.0 TS EXECUTIVE

blackeyekenan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (08 Kasım 2013, 17:46:59)

muradk2

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
Arkadaşlar bu da mı konsept yada sadece tasarım. Çok gerçekçi duruyor. tasarımda güzelmiş.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033

• *
  • 264 Mesajı Toplam
    316 Kere Beğenildi
Yeni sedanın Giu veya Mito'nun karışımı bir ön far gibi olacağını sanmıyorum.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

blackeyekenan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Burayı bi inceleyin usa için suv modeli de var, acaba şuanda turkiyede suv  modeller topten satışları yaparken açukcası da CROSSOVER modeli beklemiyor diğilimm,, inşallah suv gelirde benim arabanın üzerine de para verirlerse düşünebilirimmm

166 2.0 TS EXECUTIVE

blackeyekenan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
İşte gelecek model bu? Ben çok beğendimm tam da istediğim gbi yapmışlarr:)

Alfa bir tutkudurrr işte buyüzden:)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

166 2.0 TS EXECUTIVE

muradk2

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
Burayı bi inceleyin usa için suv modeli de var, acaba şuanda turkiyede suv  modeller topten satışları yaparken açukcası da CROSSOVER modeli beklemiyor diğilimm,, inşallah suv gelirde benim arabanın üzerine de para verirlerse düşünebilirimmm

Vay be, yeni sedanımız yukarıda resmini paylaştığım siyah olacak gibi görünüyor, bence tasarımı gayet başarılı. umarım olur.

bu arada şöyle bir bilgi daha var Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033

• *
  • 264 Mesajı Toplam
    316 Kere Beğenildi
Bildiğim kadarıyla internette dolaşan fotolar hep fasa fiso.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hem suv hemde sedan için .  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (08 Kasım 2013, 17:49:30)

blackeyekenan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Bildiğim kadarıyla internette dolaşan fotolar hep fasa fiso.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hem suv hemde sedan için .  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
[/quote
Araba dergilerinin işi bu sanırım, faso fiso oşacağını sanmıyomm, el altından işte bu diyolarr

166 2.0 TS EXECUTIVE

Tolga033

• *
  • 264 Mesajı Toplam
    316 Kere Beğenildi
Bekleyip görelim bakalım.   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Beklediğimize değecek bence.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

blackeyekenan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Bekleyip görelim bakalım.   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Beklediğimize değecek bence.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İnşallah değer bakalım tatmin olacakmıyız,,, alfa kullanıcıları olarak,

166 2.0 TS EXECUTIVE

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Araba dergileri deyip geçmeyin, bazı haberleri doğrudan İtalya'dan alınan duyumlar üzerine yazıyoruz. Benim değil ama bağlantısı olan tanıdıkların söylemlerine göre bir B segmenti spor araç daha gelecek. Ayrıca D segmentinde elecek aracın da tasarımında Maserati çizgileri olursa şaşırmayın derim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bu da bi ipucu olsun.

Spider konusunda daha önce haberimiz olmuştu. Mx5 'le ortak üretilecek olan spider'ın ben 2uettotantta konseptine benzer tasarlanacağını düşünüyorum.

SUV da Cherokee'nin tasarımı değiştirilerek "Kamal" konsepti giydirilecek muhtemelen. Avrupada Alfa olarak satılacak. Cherokee'ler de İtalyada üretilecek.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

muradk2

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
Ben yukarıda paylaştığım siyaha benzer olacak diye tahmin ediyorum yeni sedanın. Çünkü bir çok yerde araç yürürkende resimelri mevcut. Ve tasarım bence gayet çekici.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ben yukarıda paylaştığım siyaha benzer olacak diye tahmin ediyorum yeni sedanın. Çünkü bir çok yerde araç yürürkende resimelri mevcut. Ve tasarım bence gayet çekici.

Bence de güzel ama 159 kadar çekici değil. O tasarım da muhtemelen Sergio Marchionne'nin beğenmeyip yeniden tasarlanmasını istediği model. Bu yüzden o kadar açık fotoları dolaşıyor olabilir.

muradk2

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi

Bence de güzel ama 159 kadar çekici değil. O tasarım da muhtemelen Sergio Marchionne'nin beğenmeyip yeniden tasarlanmasını istediği model. Bu yüzden o kadar açık fotoları dolaşıyor olabilir.
Aaa evet öyle bir durum vardı. muhtemelen o araç olabilir. çünkü yolda yürürken filan resimleri mevcut. Ben şahsen beğenmiştim bakalım nasıl bir sürpriz gelecek bize Alfa'dan.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Bence de güzel ama tasarım konusunda dediğim gibi ipuçları var. En azından ben doğrudan İtalya'dan bu şekilde bişey duydum. Ama tabi bu yeni gelecek E segmenti olan otomobil için de olabilir (169). Zaten Quattroporteyle aynı platformu taşıyacağı dedikoduları var onda da.. Yani birden çok kısıtlı bir ürün gamından çok geniş bir yelpazeye de kavuşabiliriz ne olduğunu anlamadan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

B, C, D, E segmenti ve SUV + 4C'nin olduğu spor otomobil ve bir de spider ile bir anda sıçrama yaşatılabilir alfaya:)

Tuncay N 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tolga033 (08 Kasım 2013, 20:01:55)
Seo4Smf Tagleri: olacak tasarımı giulia halefi markanın zorlu 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.