Yukarı git

17 Ağustos 2018, 18:39:54
Reklamlar  

Gönderen Konu: fiat ecu scan & ecu reset  (Okunma sayısı 8112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Ynt: fiat ecu scan & ecu reset
« Yanıtla #30 : 16 Temmuz 2015, 22:49:28 »
bu autocom  ayarlı vag kablo ile çalışıyormu ?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Quadrini

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #31 : 17 Temmuz 2015, 14:59:23 »
Program kolay da bağlantı cihazı gerek ona. Her cihazla çalışmaz. Misal ben son çıkanı aldım ve bir arkadaşımda bir önceki modeli var. Onun bilgisayara programı yükledim ve onun cihazın verilerini tanıttım ama kabul etmedi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

y3el

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 14 Şubat 2018, 13:56:06 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Fiat ecu scan ve multi ecu scan ikiside aynı program zaten ecu scan sanırım 3,6 surumunden sonra multi ecu scan olarak devem ediyor. ve cracklı sürümü tüm aktif testleri yapabiliyor. Bedava sürümü genel olarak bazı tetsleri yapamıyor ama arıza okuyup silebiliyor...
Bluetooth üzerinden elm 327 cihaz ile motora bağlanıp veya selespeed beynine bağlanıp tüm aktif testleri yapabiliyorsunuz... Ama kablo alırsanız KKL-VAG kablo 45 Lira abs beyni klima beyni boady computer gibi diğer tüm beyinlere bağlanıp tüm işlemleri yapabilirsiniz... Arabamda hem kablo hemde blueetooht cihaz var Akkıllı telefondada aynı şeyleri yapabiliyorsunuz... Asla o cihazla olmadan yola çıkmıyorum... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhabalar sırf size mesaj atmak için üye oldum diyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bende 2006 model 1.4 Fiat IDEA var, normal modifiyesiz olarak multiecuscan programından motor ve selespeed menüsüne girebiliyorum, fakat diğer gövde , servis menüsüne giremiyorum. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
burdaki ürünü alsam girebilirmiyim acaba?
normalde MES programında body , CAN , servis bölümüne modifiye etmeden girmem gerektiği yazıyor ama giremiyorum. bu arada elm cihazımdaki 120ohm direnci söküp deniyorum.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 13:58:59 Gönderen: y3el »

Seo4Smf Tagleri: fiat 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.