Yukarı git

19 Ağustos 2018, 16:14:40
Reklamlar  

Gönderen Konu: LED XENON  (Okunma sayısı 1734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: LED XENON
« Yanıtla #30 : 05 Şubat 2018, 17:57:05 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Videolar için sağolun.yarin elektrikçiye tarif ederim değiştirirken

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Naptınız? Yaptırabildiniz mi? Bol foto 👍

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #31 : 05 Şubat 2018, 20:39:48 »
Evet elektrikçi epey uğraşti ama takti.karanlikta henüz kullanmadim.az önce araba otoparkteyken bi kontrol ettim.geniş bi alani aydinlatiyor.yolda bakmak lazim.o zaman foto da koyarim.bir miktar fan sesi var.müziği kapatinca uğultu şeklinde duyuluyor.acaba philips alsaydim daha mi sessiz olurdu diye düşünüyorum.

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 05 Şubat 2018, 20:55:20 »
Evet elektrikçi epey uğraşti ama takti.karanlikta henüz kullanmadim.az önce araba otoparkteyken bi kontrol ettim.geniş bi alani aydinlatiyor.yolda bakmak lazim.o zaman foto da koyarim.bir miktar fan sesi var.müziği kapatinca uğultu şeklinde duyuluyor.acaba philips alsaydim daha mi sessiz olurdu diye düşünüyorum.

Hangi marka aldınız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #33 : 05 Şubat 2018, 21:02:05 »
Photon milestone.bence pahali birşey almaya gerek yok.illa kaliteli birşey olsun deniyorsa philips tercih edilmeli.ben photonun almanya sayfasina girdim.photonun ürünler listesinde led xenon yok.orjinal olduğundan da şüpheliyim.led takanlar fan sesi duyuyor mu?

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #34 : 05 Şubat 2018, 22:35:34 »
Photon milestone.bence pahali birşey almaya gerek yok.illa kaliteli birşey olsun deniyorsa philips tercih edilmeli.ben photonun almanya sayfasina girdim.photonun ürünler listesinde led xenon yok.orjinal olduğundan da şüpheliyim.led takanlar fan sesi duyuyor mu?

Siz söyleyince ben de kurcaladım, dediğiniz gibi resmi sitesinde photon milestone'u bırakın led ampul yok.. Amazon, ebay ve alibaba'da da phton milestone diye bir ürün yok.

Philips desem onun paketindeki "not for use on public roads" yazısı kafamı kurcaladı..

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 05 Şubat 2018, 22:43:42 »

Siz söyleyince ben de kurcaladım, dediğiniz gibi resmi sitesinde photon milestone'u bırakın led ampul yok.. Amazon, ebay ve alibaba'da da phton milestone diye bir ürün yok.

Philips desem onun paketindeki "not for use on public roads" yazısı kafamı kurcaladı..

Bende inwells var, ben cok memnunum. Gören arkadaşlarımda cok begeniyor. Aydınlatma ise cok başarılı gercekten. F/p ürünü. Yorumlar cok iyi. Mercek farda daha basarılı zaten. ampul Led oldugu için ve kullanılan led ışıkların miktar ve boyut olarak birbirine yakın büyüklükte oldugunu düşünürsek arada cok fark olmayacagını sanıyorum.bizimkiler orjinal xenon ve bixenon far olmadıgı için birbirine benzer olacaktır ışıtma kalitemiz.
Aracım dizel oldugu için zaten sesli çalışıyor maşallah diğer dizellere göre o yüzden ben ses falan duymuyorum çalışırken çıktım dşarı dinledimde. Araba çalışmıyokende kısa farları zaten açmıyorum bi ihtimal öyle duyulabilir belki. oda önemli değil nolacakki fan sesi duyulsada. Araba çalışırken benzinlide olsa asla duyulmaz okadar büyük bi fan değil ve far kapağı içinde kalıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #36 : 06 Şubat 2018, 00:43:09 »
Araba zaten yeterince yol sesi aliyor bir de fan uğultusu eklendi.neyse artik duymazdan gelicem.yalniz enteresan, türkiye de photon acorn,milestone gibi çeşit çeşit led ampul satiliyor.fakat firmanin kendi sitesinde bu ürünler yok ayrica ne bir yabanci forumda ne youtube da ne başka bir yerde bu ürünlerle ilgili birşeye rastlamadim.birtek Türkiyede var.ben bu ürünlerin sahte olduğu konusunda ciddi şüphelerim var.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #37 : 08 Şubat 2018, 18:59:46 »
Bugün farkettim farlari açinca radyo parazit yapiyor çekim zayifliyor.photon tavsiye etmiyorum.philipste de ayni durum var mi acaba?

Seo4Smf Tagleri: xenon 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.