Yukarı git

20 Kasım 2017, 10:57:41
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 mk1 göğüslüğe tablet  (Okunma sayısı 585 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tolgabulut

• Yeni Üye
  • *
156 mk1 göğüslüğe tablet
« : 14 Ağustos 2017, 14:42:14 »
öncelikle selamlar alfadaşlar,
 dün aldığım 10 inc tabletimi hem navigasyon hem de bluetooth ile teybe bağlayıp şarkılarımı klipli olarak oynatmak istiyorum. tableti almadan önce göğüslük üzerine 3m çift taraflı bant yapıştırılan, mıknatıslı araç içi telefon tutacaklarından 2 adet alıp tableti göğüslükte o şekilde tutmak istiyordum fakat manyetik telefon tutacakların çok da sağlam olmadıklarını fark ettim. sizce nasıl bişey yapabilirim?

not: göğüslüğü bozmamam gerekiyor

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Ynt: 156 mk1 göğüslüğe tablet
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2017, 16:23:58 »
Bir ara ben yapmıştım bunu ama güneş sıcağından tabletin bataryası şişti... Bende bataryayı söküp direk bağlantı yaptım ama bir süre sonra bağlantı, ısınma vs sıkıntılar yaşadım. Ama senin anlattığın sadece tabletin bağlantı konusu ise ben araç içi tablet tutucu almıştım aliexpress'ten onu kullanıyordum. O konuda sıkıntı yaşamadım...

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

tolgabulut

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 156 mk1 göğüslüğe tablet
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2017, 16:26:03 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bir ara ben yapmıştım bunu ama güneş sıcağından tabletin bataryası şişti... Bende bataryayı söküp direk bağlantı yaptım ama bir süre sonra bağlantı, ısınma vs sıkıntılar yaşadım. Ama senin anlattığın sadece tabletin bağlantı konusu ise ben araç içi tablet tutucu almıştım aliexpress'ten onu kullanıyordum. O konuda sıkıntı yaşamadım...

bakalım sipariş ettim 2 adet telefon tutacağı manyetik. eğer olmazsa linkte vericeğim abiler gibi el işçiliği beni bekler
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: tablet göğüslüğe 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.