Yukarı git

12 Aralık 2018, 14:44:33
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 MK1 Cam Otomatiği Sigortası Sorunu  (Okunma sayısı 561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KILIC

• Yeni Üye
  • *
156 MK1 Cam Otomatiği Sigortası Sorunu
« : 09 Mart 2018, 00:51:43 »
Arkadaşlar merhaba Öncelikle,
Adım Yakup, İstanbul'da ikamet etmekteyim, foruma henüz kayıt oldum.
2001 model MK1 156 1.6 t.s. sahibiyim.
Sorunum şu bir kaç gün önce yağmurlu bir günde aracımı çalıştırdım sonra camı yarı indirip araçtan çıktım araç ısınana kadar sigara içmekti niyetim.
10 dakika kadar sonra tekrar araca bindim camı kapattım ve yola koyuldum, bi süre sonra tekrar camı açmak istedim fakat düğme herhangi bir etki etmiyordu cam açılıp kapanmıyordu, müsait bir zamanda aracın cam sigortasını buldum (şoför mahali sol tarafta sağdan 1. sıra üstten 2. sigorta. 30A) sigortayı değiştirdim, camı açmak için butona bastım sigorta tekrar attı, butonları söktüm hava tuttum belki su girmiştir kısa devreye neden oluyordur diye ama buton ve soketler nemli dahi değildi. Birkaç gün sonra yani bugün tekrar sigortayı değiştirdim, kısa devreye neden olan nemin buharlaşmış olabileceğini umarak fakat sonuç aynı sigorta tekrar attı. Servis ile görüştüm sorunu detaylıca ustaya anlattım fakat usta daha aracı görmeden komple cam mekanizmasının değişmesinin gerekebileceğinden bahsedince gitmekten vazgeçtim
Sorun ne olabilir, ne yapmalıyım, ne tavsiye edersiniz?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: sigortası otomatiği 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.