Yukarı git

20 Haziran 2019, 16:43:50
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 dan Sonra giulietta ile aranızdayım  (Okunma sayısı 152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Niguez

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
156 dan Sonra giulietta ile aranızdayım
« : 09 Haziran 2019, 01:45:02 »
Merhaba forumdaşlar,

En son 2016 da bir alfa sahibi olmuştum. Onuda sattığım vatandaş benden aldıktan sonra bana bin duacı oldu. Velhasıl kelam  bir iki sene fluence bindim o sebeple forumdan uzak kaldım. şimdi ise 2011 model siyah bir Giulietta aldım, 176 binde ağır bakımları yaptırdıktan sonra tanıdıktan aracı gönül rahatlığıyla geçmişini bildiğim bir araba aldım. Trameri 2-3 bin değişeni yok 4-5 parça işlemsiz boyaları var. Uygun bir rakama hatır gönül işi aracı aldım. Arkadaşım mazotunu koy bin git, hiç bir masrafı yok bakımları yeni desede beni alfa 156 konusundan bilenleriniz vardır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Aldığım araçla oynamayı sağında solunda değişiklikler yapmayı seviyorum, hiç birşey bulamazsam ses izelasyonu yaptırıp, jantını lastiğini yeniliyorum.

Siz alfistlerden araç hakkında paket olarak bilgi isteyip, araçta apaçi işi olmadan yapabileceğim değişiklikler hakkında öneri bekliyorum. Distinctive paket aracın direksiyon simidi hiç beğenmedim bunu 2014 modeldekilerle değiştirsem uyum sağlarmı? arka tampon difüzörü bakmaktayım çift egzoz çıkışlı bunla ilgili orjinal gibi duracak olan malzeme hangisidir. 2. egzoz ucu nasıl montaj yapılıyor. halojen ampül mevcut aydınlatmayla ilgili tavsiyeniz varmıdır. Jantlarımda çok iyi durmuyor hem 15 inç hemde tasarımını beğenmedim. Orjinal üst paket jantı aramaktayım. 17 inç - istanbulda aksesuar konusunda yardım destek alabileceğim tanıdık bildik yerler neresidir. bakım için ustan carrium zeki ustaya giderim. bunun dışında aksesuarcı tavsiyeniz neresidir.

Resimleri çektikten sonra ekliyeceğim. Yaptırdığım işlemleride konuyu güncelleyip altından ekleyerek gideceğim.

şimdiden yorum yazma zahmetinde bulunacak herkese teşekkürler.

« Son Düzenleme: 09 Haziran 2019, 03:39:45 Gönderen: Niguez »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 373 Mesajı Toplam
    417 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun,kazasız belasız..

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Öncelikle hayırlı olsun. Jant olayı kafama takıldı 15 inç jant var demişsiniz Giulietta da 16 aşağısı jant var mı? İstediğiniz jant ve aracınızın üzerinde olan jantların fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.