Yukarı git

19 Kasım 2017, 09:50:49
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 Araç soğukken önden gelen ses  (Okunma sayısı 838 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turesavas

• Yeni Üye
  • *
156 Araç soğukken önden gelen ses
« : 01 Ocak 2016, 23:26:21 »
Herkese merhaba. Bende 2005 model 156 2.0 salesspeed var. Arcın genel performansından çok memnunun. ancak bir kaç sıkıntımı yetkili ve özel hiçbir servis gideremedi. Araba soğukken ilk hareket halinde sola manevrada ve ani kalkışta  çok büyük bir takırtı geliyor. ama sadece ilk hareket halinde. araç ısındıkdan ve biraz yol aldıkdan sonra bu sorun gidiyor. en son yetkili servise bi dünya para verdim. akslar değişti. amortisörler değişti. sesin salıncaklardan olduğunu söylediler. ancak salıncaklardan olsa sadece soğukken olmaz sanırım. bilgi verebilecek olan varmı ?

teşkkür ederm.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Bende de 2 gün evvel oldu aynı ses. Site önüne sıcak asfalt atmışlar , son anda farkettim ama  üstünden yavaşça geçmek zorunda kalmıştım. Arabayı yan siteye park ettim akşamda asfalt geçilebilir oldugu için arabayı çalıştırdım ileri sağa doğru manevra yapıp parktan çıkarken ön taraftan gelen o takırtı sesini algıladım . Sonrasında ses kayboldu.

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Herkese merhaba. Bende 2005 model 156 2.0 salesspeed var. Arcın genel performansından çok memnunun. ancak bir kaç sıkıntımı yetkili ve özel hiçbir servis gideremedi. Araba soğukken ilk hareket halinde sola manevrada ve ani kalkışta  çok büyük bir takırtı geliyor. ama sadece ilk hareket halinde. araç ısındıkdan ve biraz yol aldıkdan sonra bu sorun gidiyor. en son yetkili servise bi dünya para verdim. akslar değişti. amortisörler değişti. sesin salıncaklardan olduğunu söylediler. ancak salıncaklardan olsa sadece soğukken olmaz sanırım. bilgi verebilecek olan varmı ?

teşkkür ederm.
motor kulaklarına da baktırmanızı öneririm.

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Sanırım duyduğum sesler sadece kışın oluyor.  7-8 aydır o ses yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: gelen önden soğukken 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.