Yukarı git

18 Kasım 2017, 03:59:48
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156. 2.0 SS alacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arthena

• Yeni Üye
  • *
Arkadaşlar herkese merhaba.  Allah nasip ederse yari yarın sabah 156 2.0 SS (2001 model) alacağım.  Araç sahibi ile görüştüm.  123.000 de ağır bakımları yapılmış.  Araç şuan 153.000 de.  Şanzımani yeni yapılmış. Üst kapak contasi değişmiş.  Hararet mürşürü, egzos boz ve manifold contasi değişmiş. 
Ilk kez bir araba sahibi olacağım inşallah.  Ve Alfa'lar hakkında hiçbir bilgim yok.  Saatlerdir forumda dolaniyorum bilgi almaya çalışıyorum. Biraz tereddüte düşmedim desem yalan olur. 
Sizin bilgilerinize güveniyor ve biraz yardım istiyorum. Arıza çıkarsın da istemiyorum.  Bak aldın arabayi sevisten çıkmıyor araba diye birşey de duymak istemiyorum ama arabayi da çok beğeniyorum.

Sizce almalı miyim?  Bu km den sonra karşılaşabilecegim problemler sizce ne olur? 

Bilgi ve birikimlerinizi paylasirsaniz çok müteşekkir kalırım. 

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

sbk0655

• *
  • 27 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
Bakımlı bir ss almazsaniz sizi uğraştırir   ilk araç olarak manuel almanızı tavsiye ederim.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustapha33

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Herkes SS sorun çıkartıyor diye aracı kötülüyor benim aracımda SS ama 2 yıl içinde 1 defa sorun çıkarttı.O da Selespeed robotu yağ kaçırıyordu 210 TL ye halledildi sorunsuz bir şekilde biniyorum benim aracımda 2000 model

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.