Yukarı git

19 Kasım 2017, 04:23:11
Reklamlar  

Gönderen Konu: 147 ön düzen  (Okunma sayısı 657 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mniyet

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
147 ön düzen
« : 25 Aralık 2015, 16:18:57 »
Merhaba arkadaşlar 2009 147 sahibiyim hatta geçen yaz izmir daha önce bir buluşmaya katılmıştım bir daha nasip olmadı.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Alfamın ön takım bakım zamanı geldi ustaya götürdüm gerekli gördüğü parçaların listesini çıkardı üst salıncakların orjinali ile değişmesi gerektiğini söyledi ve çiftine işçilik hariç sadece parça parası 600 tl fiyat verdi ancak alt salıncaklarda orjinale gerek yok dedi ve çiftine 300 tl fiyat verdi.
merak ettiğim ilk nokta üst salıncakta orjinal marka nedir ikinci nokta ise üst salıncak orjinal olurken alt salıncağın yan sanayi olması ne kadar doğru  3. sorum ise parçaların tamamını yan sanayi kullanırsak dezavantajları nelerdir özellikle yan sanayi parçaları kullanan arkadaşların kullandıkları markaları da belirtirlerse çok sevinirim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

etimat

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 147 ön düzen
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2015, 14:24:39 »
Arkadaşlar merhaba

Bende yaklaşık 3 haftadır benzer bir problem yaşıyorum ancak araç soğukken.. Sabah aracı çalıştırıp (varyatörünü seven her alfista gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) 1-2 dk bekledikten sonra çıkarken örneğin tam sağa kırdığımda hareket ederken takır tukur bir sürtme vari ses geliyor. Aynı ses tam soldaykende oluyor, toplarken kesiliyor. Ancak araç ısınmışsa bu ses gelmiyor. Bir arkadaşım z rot lardan şüphelendi ancak ben direksiyon kutusundan korkuyorum. Yorumunuz varsa çok sevinirim... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alikaynak

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2015, 15:44:31 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar 2009 147 sahibiyim hatta geçen yaz izmir daha önce bir buluşmaya katılmıştım bir daha nasip olmadı.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Alfamın ön takım bakım zamanı geldi ustaya götürdüm gerekli gördüğü parçaların listesini çıkardı üst salıncakların orjinali ile değişmesi gerektiğini söyledi ve çiftine işçilik hariç sadece parça parası 600 tl fiyat verdi ancak alt salıncaklarda orjinale gerek yok dedi ve çiftine 300 tl fiyat verdi.
merak ettiğim ilk nokta üst salıncakta orjinal marka nedir ikinci nokta ise üst salıncak orjinal olurken alt salıncağın yan sanayi olması ne kadar doğru  3. sorum ise parçaların tamamını yan sanayi kullanırsak dezavantajları nelerdir özellikle yan sanayi parçaları kullanan arkadaşların kullandıkları markaları da belirtirlerse çok sevinirim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Işçilik üzerine konuşup parcaları siz sipariş verin yada farklı bi yerden fiyat alın sadece üst salıncak 600 tl cok değilmi ?
bİde nternetten parca fiyatlarına bi bakın okadar cok fazla fark olmaması Lazım
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 15:50:41 Gönderen: alikaynak »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Her son yeni bir başlangıçtır...

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2015, 23:27:10 »
147 ile 156 ön düzeni aynı diye biliyorum... Konu ile benzerlik taşıyan bennim açtığım bir konu var... Fikir vermesi açısından kontrol et istersen.

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

mniyet

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2015, 11:43:50 »
Teşekkür ederim üst salıncaklar ın orjinalinin fiyatı olduğunu söylediler benim merak ettiğim yan sanayi kullanan arkadaşlardan sorun yaşayanlar varmı yoksa memnunlarmı

alikaynak

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2015, 20:18:07 »
Teşekkür ederim üst salıncaklar ın orjinalinin fiyatı olduğunu söylediler benim merak ettiğim yan sanayi kullanan arkadaşlardan sorun yaşayanlar varmı yoksa memnunlarmı
marka olarak bilmiyorum ama.fiyat olarak ust salincak 90 tl alt salincak 130 tl almistim ve 22.000 km hemde 4cm.lik spor yayla sikintisiz kullandim ve sorun yasamadim araci 2 sene once satmistim alan arkadasda da sorun olmadi
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2015, 20:19:59 Gönderen: alikaynak »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Her son yeni bir başlangıçtır...

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2015, 20:39:12 »
Marka olarak düzgün yolları olan bir şehre geçene kadar kaliteli sayılacak yan sanayi tavsiye edilmişti bana.  Yollarınız çok kötü değilse, teknorotu tavsiye ederim. Ön alt takımı komple teknorot olarak değiştim. Gayet memnunum. Ama üst salıncak burcu değişimden on bin sonra işlevini yitirdi. Tekrar teknorot aldım. Bir sonrakine orjinal deneyeceğim.

kaan_ist

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2016, 09:18:04 »
Yan sanayi var yan sanayi var kalite kalite. Sana söylenen fiyatlar fazla bence. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresini ziyaret ederseniz buradan guvenle alanilirsin. Ali arkadasimizin dedigi gbi iscilik konusun. Parcalari nette temin edin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: düzen 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.