Yukarı git

22 Kasım 2017, 15:57:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: 147 direksiyon derisine müdahale  (Okunma sayısı 829 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
147 direksiyon derisine müdahale
« : 05 Mart 2016, 16:43:56 »
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Bir seneyi aşkın zamandır hem iç hem dış bir çok müdahalede bulunduk. İçerde kapı kolları, vites topuzu ciddi gözüme battığı için en başta onlarda değişiklik ve yenilemelere gittik. Ancak başta gözüme çarpmayıp artık bindiğimde sırıtan direksiyon bir şeyler yapılması gerektiğini hissettiriyor şu an.

Almak istediğim görüntü şuna benzer

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şu alttaki resimlerde sol tarafta en baştaki veya sağdan ikinci olanlar beğenim dahilinde

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Piyasada benim denk geldiğim gördüğüm bir çok yerde afyon sucuk benzeri normal direksiyonun derisi sökülmeden yapılan uygulamalar var. O tarz bir şey olsun istemiyorum.

Bu tarz bir işi yapabilecek adresler nereleri? Bu veya benzerlerini uygulayan var mı? İstanbul'da benim bildiğim artcar var onun haricinde başka kimler ne kadar uygulayabilir.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
147 direksiyon derisine müdahale
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2016, 18:22:09 »
veysel yine adresin candogan:) candoganin izmirde direksiyonu kaplattigi yer cok basariliydi hatirlarsan. ama sadece kaplama yapiyolar, direksiyon bicimi degistirme filan yapamazlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
Ynt: 147 direksiyon derisine müdahale
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2016, 18:57:31 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
veysel yine adresin candogan:) candoganin izmirde direksiyonu kaplattigi yer cok basariliydi hatirlarsan. ama sadece kaplama yapiyolar, direksiyon bicimi degistirme filan yapamazlar

Hatırlıyorum abi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Candoğan abi'yi bayağı meşgul ettim zaten geçen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bunu da ona soracağım aklıma gelmemişti açıkçası.

Şekil değiştirmek zor ama şu direksiyonun ortasında üstte kalan kırmızı çizgi falan uygulanması kolay şeyler diye düşünüyorum. Tabi yine de şartları zorlayacağız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
Ynt: 147 direksiyon derisine müdahale
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2016, 18:58:20 »
direksiyoncu halil can yaz facebooka veysel

Seo4Smf Tagleri: direksiyon derisine müdahale 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.