Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:41:16
Reklamlar  

Gönderen Konu: 147 Cam ve Sunroof ve Bazı Sorunlar  (Okunma sayısı 330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Karaca

• Yeni Üye
  • *
147 Cam ve Sunroof ve Bazı Sorunlar
« : 18 Ocak 2017, 11:22:57 »
Arkadaşlar yeni bir araç aldım 147 modeli 2004 model orjinal 73,000km değişensiz güneş yanığından dolayı sadece tavanda boya var macun yok. Şimdi araçta bazı sorunlar bunlarla ilgili destek isteyeceğim sizlerden. Birincisi Sunroof, şimdi bu sunroof da açma kapama yaparken bazen takılıyor bazen yarım açılması gerekirken kapanıyor bazen de kapatmak isterken açılıyor, başına gelen varmı çözümünü bulan varsa yardımcı olsun. ikincisi ise arka camlar zor kalkıyor neden olur el yardımıyla kapanıyor açarken sıkıntı yok ama kapanırken problem yaratıyor bununla ilgili önerisi olan varmıdır. üçüncüsü arabamda cruise control kolu bozuk bunu nerede yaptırabilirim çok masraflı olur mu ve son olarak anadolu yakasında çekmeköy deyim buraya yakın servis öneren varmı?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

esatay

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
1.Benim eski aracta buna benzer bi sikinti vardi sunroof u kabaca kalibre ediyorlar diyeyim duzeliyor mekanik sikinti yoksa tabiki.
2. Cruise control de ya kol yada potasyometre bozuktur cikma kol alirsin servis bakar
3. Cam icin ise ya sikisma vardir yada cam motorunda sikinti vardir diye dusunuyorum.

Servis olarak Genç alfa romeo ya gittim cok ismi gecmesede burlarda

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2004 147 1,6 TS 120 HP.DİSTİNCTİVE ,2014  Giulietta tct beyaz, cam tavan spor paket

Ademm34

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
1. Bu sorun benim 2012 giulietta aracımda da vardı. Sorunum şu  şekilde idi sizinde anlattığınız gibi açarken açılıyor, diyelim ki yarım açtınız sonra biraz daha açayım derken kapanıyor yada tam tersi kapatayım derken açılıyor tam kapatayım derken yarıda kalıyor gibi vs vs şeyler çok oluyordu ilk aldığımda. Çözüm basit oldu gittim vd40 yağlayici aldım ve tüm kanala köşelere altına üstüne sıktım ve sorundan Eser kalmadı.
3. Sanırım üçüncü çözümü de aynı olabilir ki arka cam on cam kadar açılıp kapanmadigindan dolayı oda yağlanmaya ihtiyaç olabilir o yüzden zorlanıyor olabilir bence Oraya da yağlama işlemi yapsanız sorun çözülebilir diye düşünüyorum.
Cruise control için bir yorum yapamayacağım iyi günler dilerim umarım sorunlar çözülür en kısa zamanda

Seo4Smf Tagleri: sunroof sorunlar bazı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.