Yukarı git

19 Kasım 2017, 09:39:24
Reklamlar  

Gönderen Konu: 147 Aux Girişi  (Okunma sayısı 7606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aliaeren

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 147 Aux Girişi
« Yanıtla #15 : 23 Ağustos 2014, 09:35:06 »
bende uzun zamandır konu ile ilgili çalışıyorum.
e-bay den aux cablo satın aldım, bağladım. Fakat bir türlü aux çalıştıramadım. resimleri ekliyorum bilgisi olan varsa yardımları bekliyorum bu işi nasıl yapabiliriz?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

tolgank86

• Yeni Üye
  • *
Ynt: 147 Aux Girişi
« Yanıtla #16 : 12 Nisan 2017, 22:30:38 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
selam arkadaşlar aranıza yeni katılan bir üye olduğumu belirteyim. aracımın orjinal teybinin cd gözü artık okumakta sıkıntı çıkardığı için gittim ve 115 tl sına montaj dahil olmak üzere cd changer yuvasına audio system in dijital cd changer ını taktırdım. toplamda 6 adet cd tanımlayıp her cd başına 99 parça tanımlayabiliyorsunuz. ankara da ikamet edip de yaptırmak isteyen arkadaşlar için tavsiye edebileceğim bir kişi var. aracım 2004 156.
Yonlendirme yapabilir misiniz ben de taktirnak istiyorum ankarada

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.