Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:46:44
Reklamlar  

Gönderen Konu: 147 2.0 TS Selespeed Distinctive veya 156 yarı otomatik model arıyorum.  (Okunma sayısı 44 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Camper53

• Yeni Üye
  • *
    Arkadaşlar uzun süredir içimde bulunan Alfa sevdasını dindirmek ve az buçuk paramı döküntü corsalara civiclere para yedirmek istemiyorum. Çeşitli sebeplerden mütevellit araç yarı otomatik olmak zorunda olduğundan bu modellere yöneldim.
-2002-2007 aralığınaki modeller tercihim fiyat sebepli
-Boya çokta problem değil hatta orası burası soluk çizik olacağına boyalı olsun daha iyi benim için.
-Km olarak çok aşırı yüksek olmaması tercihim.
-Tramerde çok aşırı miktarlar olmadıkça sorun değil.
-Kesinlikle bakımlı olmalı. ( Siteye sırf satmak için üye olanlar var yoksa gerçek alfacıların bakımı aksatmayacağını gayet iyi biliyorum)
-Geldik en can alıcı noktaya.Nedir verebileceğim. O konuda ucunu açık bırakıcam ama bu kardeşinizi üzmemeniz gerek çünkü 1 sene içinde düğün yapacak. Fiyatlardaki indirimlerinizi düğün hediyesi niteliğinde kabul edebilirim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: otomatik veya yarı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.