Yukarı git

20 Ağustos 2018, 21:06:21
Reklamlar  

Gönderen Konu: 145 kadran ışıklarını değiştirme ?  (Okunma sayısı 1547 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blondebright_92

• Yeni Üye
  • *
145 kadran ışıklarını değiştirme ?
« : 25 Aralık 2012, 15:52:57 »
Alfa romeo 145 aracımın kadranın bazı ışıkları gitti nasıl değiştirebilirim bilgisi olan var mi yardımcı olursanız çok memnun kalırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Alfa romeo 145 aracımın kadranın bazı ışıkları gitti nasıl değiştirebilirim bilgisi olan var mi yardımcı olursanız çok memnun kalırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Her aracın kadranı farklı. Ben spiderı sökmüştüm 2 vida tutuyodu. Kolay bi şekilde geldi. İçini temizledim kapadım. Muhtemelen 145in de benzerdir aynı yıllarda üretildiği için.

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 369 Mesajı Toplam
    413 Kere Beğenildi

Her aracın kadranı farklı. Ben spiderı sökmüştüm 2 vida tutuyodu. Kolay bi şekilde geldi. İçini temizledim kapadım. Muhtemelen 145in de benzerdir aynı yıllarda üretildiği için.

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
benim ss de öyle iki vida iş tamam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: nanotechmilas (18 Eylül 2013, 14:09:06)

blondebright_92

• Yeni Üye
  • *
Peki özel olarak dikkat etmem gereken birsey var mı km teline falan dikkat etmem lazım mı ? Simdiden teşekkur ederim

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Benimkinde tel falan yoktu. Arkada bi tane soket vardı onu da çok hızla sökmediğim için kopartmadım.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri: ışıklarını değiştirme kadran 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.